Rozwój postaci - balans
#91
Porady i pytania dotyczące najlepszego wykorzystania PN w grze. Kiedy, co i jak zainwestować, czyli rozwój naszej postaci w grze.
„...Jeśli przy zderzeniu takiej księgi i głowy powstaje pusty dźwięk,
              czy jest to zawsze winą owej księgi?"
                                                                                           'Klasztor'
                                 
Odpowiedz
#92
Hej, już jutro ruszam na spotkanie mojemu Przeznaczeniu. I tu pytanie, czy dla lepszej immersji i przyjemności z rozgrywki polecacie pierwsze podejście przejść najemnikiem kowalem inwestującym w siłę i 2h, czy też myśliwym o zręcznych palcach władającym 1h bronią jak rapiery i łukiem? (liczę, że dobry dział xD )
Odpowiedz
#93
(28.07.2016, 21:33:51)SparrowJacek napisał(a): Hej, już jutro ruszam na spotkanie mojemu Przeznaczeniu. I tu pytanie, czy dla lepszej immersji i przyjemności z rozgrywki polecacie pierwsze podejście przejść najemnikiem kowalem inwestującym w siłę i 2h, czy też myśliwym o zręcznych palcach władającym 1h bronią jak rapiery i łukiem? (liczę, że dobry dział xD )

Zależy jak się czujesz na siłach. Powiem Ci tyle, że Najemnik z takim buildem jest na pewno prostszą gildią, nie tylko ze względu na siłę postaci w walce.
Odpowiedz
#94
Drogi Jacku. Jakaż by to była przyjemność z gry, jeślibyś grał tak, jak inni Ci podpowiadają. Czyż nie lepiej zaryzykować i podjąć decyzję samemu? Balans jest wyważony, więc każdym typem postaci osiągniesz swój cel. Podążaj za głosem serca.
Odpowiedz
#95
Jaka klasa jest najlepsza? Bede grał 2h
Odpowiedz
#96
Nie ma najlepszej. Jest za to balans :>
Odpowiedz
#97
Takie pytanie otóż w Gothicu 2 jak i NK jak zostawało się magiem lub kimś kto walczy za pomocą samej magii to występował pewien problem gdy np. jakaś postać w mieście chciała zaatakować bezimiennego a ten używał samej magii to od razu ją zabijał (mieczem jak wiadomo jest inaczej można oszczędzić postać) i w innych przypadkach w stylu Fellana co tłucze młotkiem a gdy dostanie z magii to automatycznie nie żyje

Czy tak samo jest w Przeznaczeniu ?
Odpowiedz
#98
Tak jest. Od tego są kostury itp.
Odpowiedz
#99
oczywiście, nie istnieje możliwość neutralizacji przeciwnika samą magią - to pewne pryncypium jakie zostało zachowane
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Dzięki za info, btw fajnie było Korwina
Odpowiedz
Czy w mieczach wymagających many, obrażenia zależą od niej właśnie czy od siły?

Haha, wiedziałem, że tak będzie. Z balansem będzie tak samo. To, że statystyki były wyliczone do ostatniego kawałka szynki, to jedno. Widzę to po swojej postaci, gdzie nie mogłem się już wyuczyć 3 poziomu czytania tabliczek, i po prostu mocniejszych przeciwników jestem w stanie zabić wręcz na styk, 10 siły mniej i koniec gry by był. Tylko, że 90% graczy tak nie gra, nie wszyscy są masochistami.
Chyba, że wam nie przeszkadza, że ukończy go 10 osób na krzyż.
Odpowiedz
To niech ukończy przynajmniej 10 :)
Odpowiedz
Cytat:Haha, wiedziałem, że tak będzie. Z balansem będzie tak samo. To, że statystyki były wyliczone do ostatniego kawałka szynki, to jedno. Widzę to po swojej postaci, gdzie nie mogłem się już wyuczyć 3 poziomu czytania tabliczek, i po prostu mocniejszych przeciwników jestem w stanie zabić wręcz na styk, 10 siły mniej i koniec gry by był.

nie, ty jesteś po prostu bardzo przeciętnym graczem , stąd problemy

wierzę, że te 90% to tylko 50% Cool
NIE JESTEM ATEISTĄ - WIERZĘ W HEAVY METAL

"Only The Strong Survive!"

Odpowiedz
Spoko, jakbym pisał moda to też bym mógł każdego nazwać słabym, jeśli ma problemy gdzieś. Ja tego nie piszę po to, żeby wam dopiec czy coś. Tylko to wy się dziwicie tym wszystkim pytaniom jakie tu padają, nie ja.
Odpowiedz
(29.07.2016, 21:20:21)Rootzky napisał(a): Spoko, jakbym pisał moda to też bym mógł każdego nazwać słabym, jeśli ma problemy gdzieś. Ja tego nie piszę po to, żeby wam dopiec czy coś. Tylko to wy się dziwicie tym wszystkim pytaniom jakie tu padają, nie ja.

Zwróć uwagę na to, że nie jedna osoba już modyfikację przeszła. Czyli morał jest z tego bardzo prosty. Modyfikację da się przejść bez żadnych problemów.. Wystarczy tylko myśleć :>
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości